Черно море постигна победа с 3:1 над Славия на стадиона в Овча Купел, в среща от 31-ия кръг на "А" група, втора шестица.

Мачът бе без значение и за двата тима и бе белязан от доста отворен футбол и много пропуски.

В 6-ата минтуа "Моряците" стигнаха до попадение с което откриха резултата, след като Ернандес центрира в наказателното поле, а Бакари с глава насочи топката в долния ляв ъгъл на вратата, на Кирев.

В 14-ата минута гостите стигнаха и до второ попадение, след като Коконов и Бакари направиха много добро двойно подаване, а последният изведе съотборника си сам срещу вратаря и той реализира. Така Коконов удвои аванса на тима си.

В 56-ата минута стражът на домакините Марио Кирев бе изгонен след директен червен картон, след като излезе извън наказателното поле и фаулира Бакари.

Все пак Славия стигна до почетен гол чрез Манзоро в 89-ата минута, но минута след това Ернандес изведе перфектно Курьор, който оформи крайния резултат.

След този мач Черно море е 2-и във втората шестица с 50 точки, а Славия е на 3-ата позиция с 10 по-малко.