Черно море постигна минимална победа с 1:0 над Берое в мач от 32-рия кръг на А футболна група. Срещата се игра на изключително тежък терен, заради обилния дъжд, който валя над Варна преди и по време на голяма част от мача.

Гостите започнаха по-активно срещата, но не успяха да създадат чисто голово положение. В 11-та минута играчите на Берое имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Спас Делев, но според съдията фаул нямаше. Домакините откриха резултата в 21-та минута. След удар на Стенио, Матиас Курьор успя да отклони топката към капитана на Черно море Георги Илиев, който от няколко метра с техничен удар вкара за 1:0. В 31-та минута Черно море бе близо до втори гол. Георги Илиев с прецизен пас намери зад защитата на Берое в наказателното поле на гостите Владислав Романов, който стреля, но вратарят Благой Макенджиев улови топката. В 44-та минута Берое можеше да вкара гол, но след удара на Том с глава топката излезе в аут.

В началото на втората част в 53-та минута гостите отново имаха претенции за дузпа, но наказателен удар отново не бе отсъден от рефера. В 70-та минута Спас Делев имаше отлична възможност да изравни резултата от пряк свободен удар, но след изпълнението му топката попадна в ръцете на вратаря Георги Китанов. До края на двубоя двата отбора не успяха да създадат друго сериозно голово положение.

Черно море - Берое 1:0

Голмайстор: 1:0 Георги Илиев (21)

Черно море: Георги Китанов, Мамуту Кулибали, Траян Траянов, Пламен Николов, Михаил Венков, Тодор Паланков, Стенио, Георги Илиев, Симеон Райков (85-та мин. Андреас Васев), Матиас Курьор (90+2 мин. Иван Вълчанов), Владислав Романов (89-та мин. Живко Петков);

Берое: Благой Макенджиев, Иво Иванов (87-ма мин. Неманя Милисавлевич), Станислав Костов, Исмаил Иса (80-та мин. Георги Андонов), Емин Ахмед (46-та мин. Атанас Зехиров), Георги Божилов, Венцислав Василев, Игор Джоман, Веселин Пенев, Том, Спас Делев

Стадион: "Тича", 500 зрители
Съдия: Стефан Павлов
Жълти картони: Венцислав Василев, Том, Спас Делев, Веселин Пенев (Берое)