Ирландският стрелец на ЦСКА Килиан Шеридън успя да привлече вниманието на мениджъра Колин Колдърууд по време проверка на Хибърниън.

22-годишният нападател на носителя на Купата на България ЦСКА се разписа в контролната среща вчера, като мениджърът на тима остана повече от доволен.

Припомняме, че в момента Шеридън се намира на пробен период в шотландския тим, в опит да премине в клуба след слаб престой на стадион "Българска армия".

Колин Шерууд не скри възхищението си от футболиста, като заяви, че Шеридън е много добър играч и че клубът е готов да подпише с него.

Според специалиста на Хибърниън ще му се наложи да освободи място за Шеридън, като подписването на договор изглежда все по-вероятно.

Вчера Шеридън заби третия гол за Хибърниън по време на контролата срещу Ийст Файв, спечелена с 3:1.

Попадението на ирландеца дойде в 81-та минута на срещата, като освен гола, стрелецът успя да запише и асистенция на името си.

Шеридън подписа договор за три години с ЦСКА миналото лято с трансфер от гиганта Селтик, но не успя да се утвърди в състава на "червените" и по всяка вероятност ще напусне в посока Шотландия.