Титулярният вратар на ЦСКА Иван Караджов е пред трансфер в новака в "А" група Лудогорец, твърди "Меридиан Мач".

Караджата е бил предложен на разградчани от ръководството на "червените". Както е известно, Иван почти сигурно ще изгуби титулярното си място за сметка на новото попълнение Райс М'Боли и заради това му се търси нов отбор, в който да продължи кариерата си.


Лудогорец също искаше да вземе М'Боли, но алжирецът отказа. Той избра "Българска армия" заради Радуканов и мачовете е Европа.

В момента разградчани разполагат с трима вратари - Урош Голубович, Емил Михайлов и младока Християн Славов, но търсят още един качествен футболист, който да спори за титулярното място със сръбския ветеран.


ЦСКА най-вероятно ще се раздели с още двама от играчите си. Това са Здравко Чавдаров и Четин Седула, които не попадат в сметките на Милен Радуканов. Ръководството на червените вече е задвижило нещата по прекратяването на договорите им.


Юношата на Левски Седула не впечатли нищо с престоя си и най-вероятно ще се завърне в Калиакра, откъдето дойде в ЦСКА през зимната пауза.

Армейците платиха за него на клуба от Каварна 100 000, а го ползваха в едва 5 мача от "А" група.