ЦСКА излъга с 2:1 черногорския Будучност и записа втора поредна победа в предсезонната си подготовка в Анталия.

Точни за „армейците“ бяха Жуниор Мораеш от дузпа и Мишел Платини. Единственото попадение за черногорците вкара
Мугоша.  И трите гола в мача паднаха в последните 15 минути.

През първото полувреме "червените" на два пъти можеха да открият резултата в своя полза, но удари на Анисе Абел и Жуниор Мораес бяха отразени от стража на Будучност.

Така след скучна първа част двата отбора вдигнаха оборотите и вкараха цели три попадения след почивката.

Най-напред червените излязоха напред, след прецизно изпълнена дузпа от страна на Мораеш.

Четири минути по-късно Мугоша изравни, а в последната минута Платини вкара за 2:1, след като Мораеш му поднесе топката.

ЦСКА - БУДУЧНОСТ 2:1

1:0 Мораеш 75 д.