„Неслучайно за първи път говоря откакто започна този скандал. Исках всичко да мине гладко, да си изтърпим наказанията, защото знам, че футболистите нямаме вина. Но знам също, че като има допинг скандал, футболистът трябва да си понесе наказанията, виновен, невиновен".
"Неслучайно отказвах всякакви интервюта, вината в нас е най-малка, но ние трябва да си изтърпим наказанието, което е от мъмрене до 2 години. Наложена е санкция, която изпълнявахме стриктно".
"Имахме право да бъдем с отбора, да тренираме, но за по-сигурно ние се готвехме самостоятелно, единият е контузен, другите двама се готвехме самостоятелно, слушахме доста критики, излизаха какви ли не разбирачи, защото най-лесно е да се съди. В България има доста съдии, добре че Господ не им е дал да съдят“, заяви Янчев.
„Ние сме футболни хора, аз съм на 36 години, никога не съм прегрешил, винаги съм намирал сили като има грешка да си я призная. Ако бях взел аз нещо, нямаше да застана пред вас".
"Щях да искам да претърпя най-суровото наказание, но само с честност и пример можем да излезем от тази ситуация. Нужни са хора, които имат достойнства, да поемат отговорност, да не се крият".
"Тези три месеца са най-тежките в моята кариера, стрес на близките ми, които за нищо не са виновни. Да си здрав и да не можеш да водиш пълноценен тренировъчен процес е най-ужасното.“
„Моето желание е едно, да вдигна още купи с ЦСКА, но лятото ми изтичат договорните взаимоотношения, ще прецени спортно-техническото ръководство дали ще бъда нужен, желанието ми е да бъда футболист на ЦСКА“, завърши капитанът на „армейците“.

Дончо Барбалов: Не е фатално, ако бюджетът не бъде приет до Коледа
Люпчо Георгиевски: Скопие опитва да изиграе Европа за българите в РСМ
Жулиен Риков с категорична победа на SENSHI 29, Айсам Чадид с нокаут в третия рунд
Манчестър Сити надви Съндърланд
Нова атомна централа няма да свали цените на тока
Българската икономика расте 2-3 пъти по-бързо, отколкото средната на европейско ниво
„Черно море” потопи ЦСКА в деня на моряците
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Майкъл Сампери надделя над Петрос Де Фрейтас в оспорвана битка на SENSHI
Атанас Божилов с нова доминантна победа на SENSHI 29 срещу холандеца Роки Гранджеан
Айсам Чадид нокаутира Драгомир Петров с коляно в третия рунд във Варна
Жулиен Риков с категорична победа над Мариус Чимпоеру на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар