Играчът на ЦСКА Георгиан Паун, който играе на "Армията" под наем от Динамо Букурещ заяви, че е щастлив в България и иска да остане да играе за "червените".

Паун призна, че ръководството на Динамо е некоректно и би заиграл отново там единствено при променени условия.

"Харесва ми да играя за ЦСКА. Феновете тук са страхотни, спират ме по улиците, поздравяват ме. В последния ни домакински мач някои от тях дори скандираха името ми".

"Бих се върнал в Динамо Букурещ единствено заради привържениците на тима, тъй като с ръководството там е трудно да се работи. Ако заиграя отново в Динамо, то ще е при коренно различни условия от сегашните", отсече Паун.

В същото време легендата на ЦСКА Аспарух Никодимов призна, че не очаква голямо зрелище от предстоящото дерби между "червените" и Литекс.

Паро бе категоричен, че това ще е изключително труден двубой за "армейците" и те са длъжни да победят, за да си направят по-лесен последния мач срещу Лудогорец, който по всяка вероятност ще реши титлата.

"Мачът с Литекс ще бъде много труден за ЦСКА, тъй като в тима има много контузени играчи. Въпреки това борбата за титлата е изцяло в техните ръце. Подобно дерби в много случаи се решава с виртуозни изпълнения, но очаквам да видим голямо надлъгване".

"За ЦСКА този двубой е от съдбоносно значение. Победят ли, в Разград могат да гонят и равенството, но в противен случай нещата стават много лоши".

"Каквото и да се случи до края, Стойчо Младенов не трябва да бъде обвиняван за нищо. Той не е правил нито селекция, нито подготовка. Лошото е, че евротурнирите чукат на вратата, а в ЦСКА нямат планове за селекция", коментира Никодимов.