ЦСКА ще посрещне Ботев Враца на стадион „Славия“. Мачът от петия кръг на „А“ група е в събота от 17:00 часа.

Шефовете на армейците се надяваха да издействат лиценз за „Българска армия“ и още тази седмица да домакинстват на собствения си стадион, но това така и не се получи.

Другият вариант беше да приемат Ботев Враца на „Васил Левски“, но наемът е прекалено висок и от „Титан“ са потърсили алтернативен вариант.

Именно на съоръжението в „Овча купел“ може да домакинства и Локомотив София. Ако се стигне до договорка, мачът с Етър ще бъде в неделя.

В същото време се разбра, че аржентинското крило на ЦСКА Себастиан Скиорили по всяка вероятност няма да по­падне в групата за мача с Бо­тев.

При­чината за това е, че работ­ната му виза все още не е из­вадена. Самият играч обяви след контролата с Локо Пд преди седмица, че до 2-3 дни въпросният документ тряб­ва да е налице.

От ЦСКА все пак си оставиха вратичка, за­явявайки, че има 20% шанс той да бъде уреден. Оконча­телна яснота ще има в четвъртък или петък.

"Пра­вим всичко възможно да кар­тотекираме Скиорили. В мо­мента тече процедура по из­важдане на работната му виза", казаха от "Армията".

23-годишният юноша на Ривър Плейт обаче не попада в сметките на Стойчо Мла­денов и дори да бъде уреден. Няма да започне сред титуля­рите в срещата с врачани.