
Голмайсторът на ЦСКА Мишел Платини на своя глава си е заминал за Бразилия независимо, че на армейците им предстои среща с Чавдар Етрополе за Купата на България.
Напиши коментар
Така Платини ще се радва на по-дълга почивка преди подновяване на подготовката в началото на януари.
Както е известно, треньорът на армейците Стойчо Младенов се беше заканил, че няма да пуска нито един от футболистите си във ваканция преди реванша с Чавдар Етрополе за Купата.
Платини обаче си е стегнал багажа и е отлетял за родината си, което е ядосало сериозно спортно-техническото ръководство на „червените“.
Сега Мишел го очаква парична санкция, за каквато намекна Стойчо Младенов преди дни, когато обяви, че няма да пусне нито един от играчите си в преждевременна ваканция по Коледа.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар