Треньорът на ЦСКА Миодраг Йешич ще има среща днес със собствениците на клуба от фирма "Титан". Сърбинът ще даде своя конкретен отговор за представянето на тима в срещата с Литекс.

Както е известно, Йешич отказа да коментира пред медиите играта на ЦСКА срещу Литекс, но ще го направи пред шефовете си.

Не е изключени след Костадин Стоянов да има още един футболист, който ще загуби доверието на Йешич.

В същото време се разбра, че ръководството на ЦСКА иска час по-скоро да назначи Емил Костадинов за шеф в клуба, съобщава "Тема спорт".

Заради множеството шефове в ЦСКА, на Емил Костадинов се говореше, че му е отредено място в Управителния съвет на клуба.

Спортният директор на ЦСКА Аспарух Никодимов пък категорично отрече, че ще има катаклизми в отбора след загубата с 0:2 от Литекс.

"Загубата е тежка, две мнения няма. Но не може да се случват само хубави неща, казвал съм неведнъж, че ще има и такива моменти и те трябва да се приемат с мъдрост".

"Всички ни е яд, но трябва да се вдигнем. Що се отнася до Емил Костадинов, не знам да е бил назначен на работа все още. Не съм чул завръщането му да е станало факт", заяви Никодимов.