Наставникът на 31-кратния първенец на страната ЦСКА Милен Радуканов обяви, че бившият треньор на Видима-Раковски Костадин Ангелов може да влезе в щаба му от следващия сезон.

"Познавам Костадин Ангелов отдавна, в много добри отношения сме. Нищо чудно занапред да работим заедно. Това, което се е случило с не­го, е доста жалко", каза Радукана.

"Въобще не са приятни тези неща. Иска­ме да върнем младите хора на стадиона, децата, но по този начин няма как да го напра­вим", добави треньорът на ЦСКА пред ТВ7.

Далеч не е сигурно обаче, че самият Радуканов ще води ЦСКА и през новия сезон, пише вестник "Тема спорт". Оставането му на поста до го­ляма степен зависи от изхода на вечното дерби с Левски в събота.

Ако "армейците" бият, Радуканов има огромни шан­сове да остане начело на отбора и за следващата кампания, допълва още вестникът.

Вчера Радуканов изгледа на жи­во играта на Левски в реван­ша за купата на България с Локо София, когато двата тима не си вкараха гол.