Бившият изпълнителен директор на ЦСКА Георги Илиев - Майкъла прогнозира победа за "Червените" във "Вечното дерби" срещу Левски през уикенда.
"Армейците" отпаднаха злощастно от Лига Европа, но при победа над вечния противник може би резилът срещу Зимбру набързо ще бъде забравен.
"Левски си е същия отбор отпреди година. Без живец и качество в състава. Нямат никакъв шанс. Стойчо Младенов ги бие където ги хване. Там му е силата - в мачовете с Левски. Да, играта ни е лоша, но Стойчо знае как да мотивира играчите срещу Левски. В каквото и състояние да е, ЦСКА пак ще победи", казва Майкъла пред "Тема Спорт".
Той не пести и критиките си. Според него привличането на 13 нови играчи противоречи на здравия разум. Също така Майкъла е на мнение, че таванът на заплатите трябва да е 10, а не 15 000 лв. Той все пак изразява надежда, че този път Стойчо ще е уцелил с чужденците, които е привлякъл.
За финал Майкъла призовава шефовете да изпратят част от парите по трансфера на Ивайло Чочев в Палермо на шефа на Чавдар (Етрополе) Емил Димитров, който го е пуснал в ЦСКА без пари.








Турция забрани къпането в Черно море
Осъждан суданец рани души с нож в Франция, полицията го простреля
Русия удря Киев с дронове и балистични ракети, най-малко седем души са загинали
Близо половината шофьори не харесват мултимедийните системи
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Маурисио Руфи лети за Лас Вегас, ще бъде резерва за Макгрегър – Холоуей
Джош Хокит: Агресията на Аспинал може да се обърне срещу него
България с пълен състав на Европейското първенство до 20 години в Скопие
Трейси Кортез иска трети бой с Ерин Бланчфийлд: „На 100 процента искам реванша“
Генна терапия с потенциал за възстановяване на мозъчната функция при синдром на чупливата Х хромозома
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Коментари
Напиши коментар19:00 | 2 авг 2014 г.
23:13 | 26 юли 2014 г.
21:54 | 26 юли 2014 г.
14:04 | 25 юли 2014 г.
10:27 | 25 юли 2014 г.
08:58 | 25 юли 2014 г.
08:38 | 25 юли 2014 г.
Напиши коментар