Грандиозен скандал разтърси стадион „Българска армия“ след седмия мач без вкаран гол и победа на ЦСКА – 0:1 от Локомотив (София).

Още по темата

Феновете на „червените“ се опитаха да линчуват играчите и дори им съблякоха фланелките в стил „Петев“.

Веднага след последния съдийски сигнал на Вихрен Манев ултрасите повикаха футболистите с призив „Елате при нас“, след което им бе наредено да махнат екипите на ЦСКА.

Част от състезателите изпълниха заповедта, но на Апостол Попов и Пламен Крачунов тенисткте бяха свалени насилствено.

Но това не беше всичко. Бесни привърженици атакуваха Тони Силва с „Ей, ма*муно, вън!“. Нервите на нападателя не издържаха и той им размаха среден пръст.

Това още повече вбеси феновете на „армейците“ и един дори заяви, че ще убие миналия през Ливърпул играч.

„Те ми викат маймуна! Защо ми викат маймуна? Не може така да ми говорят“, оплака се Силва.

Един от капитаните на ЦСКА Александър Тунчев пък призна, че сред футболистите има страх.

„Какво да коментирам, има страх у нас от това напрежение, бягаме от отговорност. За съжаление говорим след мачовете, че трябва да излезем от тази криза, създаваме положения, играем до 30-ата минута, и после нищо не ни се получава“, каза Тунчев.