ЦСКА завърши 2:2 с младежката формация на елитния гръцки Пантракикос във втората си контрола от лагера в Александруполис.  "Червените" бяха близо до победата, но допуснаха изравнителен гол три минути преди края.

Старши треньорът Христо Янев направи редица промени титулярния състав в сравнение с мача срещу Ксанти преди два дни, загубен с 0:1 и заложи на следния състав: Анатолий Господинов, Милен Кикарин, Ангел Грънчов, Николай Дичев, Кирил Динчев, Йордан Йорданов, Борис Галчев, Николай Цветков, Момчил Цветанов, Станислав Маламов, Костадин Хазуров.

"Червените" вкараха два бързи гола до 25-а минута. Момчил Цветанов откри резултата в 23-а минута след пас на Милен Кикарин, а две по-късно новото попълнение Николай Дичев удвои преднината на ЦСКА, след като се разписа на празна врата след асистенция на Станислав Маламов.

Пантракикос намали в 38-а минута, когато Уотсуканидис бе точен с глава след центриране от корнер. Темпото през второто полувреме спадна, като интересните положения бяха в последните 15-ина минути на мача.

В 74-а минута Пантракикос можеше да изравни след разбъркване в наказателното поле, но вратарят Слави Петров се намеси навреме и предотврати попадение във вратата си.

В ответната атака Александров стреля опасно, но вратарят на домакините спаси. 84-а минута Преслав Йорданов пропусна да вкара трети гол за ЦСКА, като от удобна позиция стреля над вратата.

Пантракикос изравни три минути преди края, когато Йоргуолпулос се възползва от грешка в защитата на ЦСКА и изравни за 2:2.

ПАНТРАКИКОС - ЦСКА 2:2

0:1 Цветанов 23