ЦСКА разнебити с 8:1 Септември София и продължи с наказателната си акция във "В" група.

Хеттрик за армейците набута Коце Хазуров (8, 50, 90), по два гола забиха Самир Аясс (17 и 55) и Николай Цветков (70-дузпа и 86), един добави Момчил Цветанов (1).

Точен за гостите бе Николов от дузпа в края на първото полувреме. Така ЦСКА отново чупи рекорди от поредни победи, а най-интересното от тази среща е, че на трибуните на "Българска армия" бе Гриша Ганчев.

Бизнесменът се появява за първи път в ложите на официален мач на "червените".

Срещата на стадион "Българска армия" започна отлично за ЦСКА и армейците вкараха още в 19-ата секунда, когато точен бе Момчил Цветанов.

Малко по-късно Христо Янев трябваше да направи принудителна смяна, като на мястото на Станислав Маламов се появи Александър Александров. ЦСКА продължи да доминира и в 8-ата минута Коце Хазуров с техничен удар направи 2:0.

Малко по-късно Хазуров се отчете с пропуск. Резултатът стана класически в 17-ата минута, когато точен бе Самир Аясс.

Последваха многобройни пропуски на червените, за да дойде продължението на първото полувреме, когато Септември спечели дузпа, която Ники Николов вкара за 3:1.

Второто полувреме започна с нов гол за ЦСКА дело на Коце Хазуров в 50-ата минута. Пет минути по-късно стана 5:1, като този път точен бе Самир Аясс след подаване на Александър Александров.

В 70-ата минута Момчил Цветанов бе съборен в наказателното поле на Септември и логично бе свирена дузпа за ЦСКА. Зад топката застана Николай Цветков и вкара за 6:1.

До края на мача ЦСКА изцяло доминираше и стигна до седми гол дело отново на Николай Цветков. В последната минута пък Коце Хазуров заби хеттрик и така ЦСКА спечели с 8:1.

ЦСКА - СЕПТЕМВРИ 8:1

1:0 Цветанов (1)
2:0 Хазуров (8)