Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg

ЦСКА се изправя срещу отбора на Германея (Сапарева баня) в мач от 29-тия кръг на Югозападната "В" група в търсене на пореден успех и поставяне на нови рекорди.

Проследете НА ЖИВО с Gol.bg най-интересните моменти в мача.

1-ва минута - Начало на срещата

7' - ГООООООООООООООООООЛ - 1:0 за ЦСКА! Голмайстор Костадин Хазуров

10' - ДУЗПА за ЦСКА!!! Зад топката застава Хазуров и с техничен удар в горния десен ъгъл прави резултата 2:0 за "червените

17' - Невероятен пропуск на "армейците". Николай Цветков е изведен сам срещу вратаря, но подари топката топката на стража на домакините

19' - Пропуск и на Момчил Цветанов отблизо

29' - ГОООООООООООООООООООООООЛ - 3:0 за ЦСКА! Хазуров оформя своя хеттрик!

33' - Александър Александров стреля от малък от ъгъл, но вратаря на гостите успя да спаси

34' - ГОООООООООООООООООООООООЛ - 4:0 за "армейците"! Голмайстор Николай Цветков

41' - ГОООООООООООООООООООООООЛ - 5:0! Николай Цветков се разписва от пряк свободен удар

42' - ГОООООООООООООООООООООООЛ - 6:0! Хазуров отбелязава поредното си попадение

45' - Край на първата част

46' - Начало на второто полувреме

46' - ГРЕДА за ЦСКА! Хазуров нацели левия страничен стълб на вратата

60' - ГОООООООООООООООООООЛ - 7:0 за ЦСКА! И Николай Цветков оформя хеттрика си

61' - ГООООООООООООООООООООООООЛ - 8:0!!! Гол номер 5 за Коце Хазуров!

70' - Удар на Хазуров, но този път топката преминава на 3 метра над вратата

73' - ГОООООООООООООООООООООООЛ - 9:0 за "червените"! Николай Цветков отбелязава четвъртия си гол в мача

76' - Йордан Йорданов отблизо не успя да отбележи с глава

87' - ГОООООООООООООООООООООЛ - 10:0! Костадин Хазуров бележи шестия си гол и прави резултата двуцифрен

90' - Край на мача! Германея - ЦСКА 0:10

Германея - ЦСКА 0:10

0:1 Хазуров - 7'

0:2 Хазуров - 11' - дузпа

0:3 Хазуров - 29'

0:4 Цветков - 34'

0:5 Цветков - 41'

0:6 Хазуров - 42'

0:7 Цветков - 60'