Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg

ЦСКА се изправя срещу отбора на Сливнишки герой в мач от 30-тия кръг на Югозападната "В" група в търсене на пореден успех и поставяне на нови рекорди.

Проследете НА ЖИВО с Gol.bg най-интересните моменти в мача.

1-ва минута - Начало на срещата

8' - Първа добра атака на ЦСКА и Момчил Цветанов стреля отблизо, но топката профуча на метър над вратата

18' - "Армейците" владеят инициативата, но чисти положения за гол липсват

27' - Момчил Цветанов е изведен сам срещу вратаря на гостите, но топката му дойде дълга и не успя да завърши атаката

32' - Преслав Йорданов стреля с глава, но и неговият изстрел не намери очертанията на вратата

34' - Силен шут от далечна дистанция на Йордан Йорданов и топката отново излиза в аут

39' - ГОООООООООООООООООООООЛ!!! Сензационно гостите повеждат в резултата! Голмайстор Александър Александров

42' - ЦСКА вдигна оборотите и Преслав Йорданов можеше да изравни резултата, но ударът му с глава излезе в аут

45' - Край на първата част! Отборът на Сливнишки герой е първият отбор, който успява да поведе в резултата срещу ЦСКА през този сезон

46' - Начало на второто полувреме

48' - Кирил Динчев пусна хубав пас към Преслав Йорданов, но нападателят на "червените" не успя да достигне до топката

54' - Николай Цветков опита пореден изстрел отдалеч, но Симеонов се справи без проблем

57' - Домакините изпускат най-чистото си положение! Момчил Цветанов бе оставен непокрит в наказателното поле и необезпокояван изпрати топката в аут

61' - ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:1! ЦСКА изравнява резултата. Голмайстор Преслав Йорданов

66' - Маламов стреля с глава отблизо, но Димитър Симеонов се отчете със страхотен рефлекс и топката излиза в корнер

76' - ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!!!!!! 2:1 за Сливнишки герой! Голмайстор Светослав Диков

80' - ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - 2:2! "Армейците" изравняват резултата чрез Момчил Цветанов

83' - НОВ ПРОПУСК за ЦСКА. Преслав Йорданов стреля с глава, но кълбото излезе в аут

90' - КРАЙ НА МАЧА! СЕНЗАЦИЯТА Е ФАКТ!

ЦСКА - Сливнишки герой 2:2

0:1  Александров - 39'

1:1 Пр. Йорданов - 61'

1:2 Диков - 76'

2:2 Цветанов - 80'

ЦСКА: Анатоли Господинов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов, Милен Кикарин, Йордан Йорданов, Петър Витанов, Николай Цветков, Станислав Маламов, Момчил Цветанов, Преслав Йорданов

Сливнишки герой: 12. Симеонов, 4. Марков, 22. В. Георгиев, 16. Гайдаров, 6. Гроздин, 8. Маринов, 24. Диков, 10. Цветков, 11. К. Георгиев, 18. Кереков, 9. Александров