ЦСКА-София излиза за задължителна победа в домакинския си мач срещу Локомотив (ГО) при дебюта на новия треньор на "Армията" Едуард Йоданеску. Румънският настанивк на "червените" е направил две промени в титулярния състав, който досега бе налаган от предшественика му Христо Янев.

Първи мач за ЦСКА-София ще изиграе новото попълнение Давид Симао, който през седмицата получи служебна картотека. Густаво Кулма започва в стартовите 11 на върха на атака като заместник на тежко контузения Преслав Йорданов. Ето съставите на двата отбора:

ЦСКА-София - Локомотив (ГО) 2:0

1:0 Кулма 66

2:0 Чорбаджийски 90+3

ЦСКА-СОФИЯ: Китанов, Атанасов, Дюлгеров, Чорбаджийски, Недялков, Малинов, Галчев, Виана, Нунеш, Симао, Кулма

Локомотив (ГО): Банков, Желев, Кавдански, Керчев, Атанасов, Апостолов, Мечев, Христов, Трифонов, Смирнов, Кънев

Проследете двубоя на живо минута по минута в Gol.bg!

1' Начало на мача

4' Първа опасност пред вратата на гостите! Давид Симао центрира остро отляво, но никой в червено не успя да засече топката във вратата

9' Тежък удар за ЦСКА-София! Звездата на тима Диого Виана напуска контузен, а на негово място влиза Станислав Маламов

13' Късмет за Горна! Арсенио Нунеш нахлу през центъра и стреля опасно, топката профуча покрай дясната греда

15' "Червените" имат пълно превъзходство на терена, но засега не могат да реализират положенията си

20' ЦСКА-София отново се размина с гола! Остро центриране на Антон Недялков отляво бе изчистено точно пред Галчев, който няколко метра се канеше да забие топката в мрежата

36' "Армейците" претендират за дузпа! Арсенио Нунеш падна в наказателното поле, но реферът Никола Попов подмина спорната ситуация

39' Страхотен удар на Галчев от над 20 метра, Банков избива в корнер!

45' Край на първото полувреме

46' Начало на второто полувреме

53' Бомбен шут на Арсенио Нунеш извън наказателното поле, Банков отново стабилен спасява

58' Играта на "червените" се изнерви доста, домакините не могат да завършват атаките си във вратата

66' ГОООООЛЛЛ!!! ЦСКА-София повежда в резултата! Густаво Кулма бе изведен зад защитата на гостите в наказателното поле и с мощен удар по диагонала прониза под гредата вратаря Банков

75' Гостите от Локо (ГО) успяха да изравнят играта, но не могат да стигнат до голово положение

82' ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ДИМО АТАНАСОВ ОТ ЛОКО (ГО)