Финансовият благодетел на ЦСКА Гриша Ганчев си тръгна недоволен от мача с Монтана, пише "Тема Спорт".
Той напусна веднага след последния сигнал и изобщо не се спря да разговаря с членовете на ръководството, макар доста от факторите в клуба да бяха на трибуните в Ловеч. Въпреки победата Ганчев не бе впечатлен от показаното на терена, като успехът срещу последния в класирането дойде след немалко трудности. Финансовият благодетел на клуба бе и на мача с Левски, като след неговия край също бе в лошо настроение.
Ганчев бе цитиран от 7dnicska.bg вчера. "Важното е, че сложихме точка на яловите гостувания. Монтана не е лош отбор, а когато играе за повече пари от тези, които кметът дава, е способен на чудеса. Надявам се сега да влезем в серия от победи", каза Ганчев.
Заедно с него на трибуните в Ловеч бяха синът му Данаил, главният мениджър Стойчо Стоилов, спортният директор Пламен Марков и административният директор Милко Георгиев.








Рекордна корупция за 27 години в България - как се стигна дотук?
Каримански призова за реформа на имотните оценки вместо промяна на данъци
Централна емисия
Убийство в София: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост, жертвата почина на място
Кутев за санкциите срещу патриарх Кирил: Въпросъ за защитата на православието е важен
Модни тенденции за лятото
Пореден руски блогър възропта: Страната е свършена ВИДЕО
Отиде си и последния оригинален член на Бараби Блус Бенд - Людмил Стоилов-Льоди
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментар22:51 | 23 окт 2016 г.
20:26 | 23 окт 2016 г.
19:23 | 23 окт 2016 г.
18:56 | 23 окт 2016 г.
18:53 | 23 окт 2016 г.
18:10 | 23 окт 2016 г.
18:08 | 23 окт 2016 г.
16:19 | 23 окт 2016 г.
14:29 | 23 окт 2016 г.
13:47 | 23 окт 2016 г.
Напиши коментар