Треньорът на Славия Владимир Иванов-Фугата остана доволен от представянето на отбора му, въпреки загубата с 0:1 от ЦСКА-София.
"Доста добро първо полувреме за нашия отбор с изключение на една ситуация пред нашата врата. Имахме 2-3 момента, в които не ни провървя в последния пас, за да вкараме".
"През второто полувреме се поразкъсахме, имаше стъписване след гола за ЦСКА, но след това отново заиграхме добре и се върнахме в мача. Само малшанс ни попречи да изравним".
"ЦСКА има доста добри футболисти, но ние не им отстъпвахме в игрови план. Въпрос на време е младите да покажат на какво са способни. Радвам се, че работя с млади футболисти. Надявам се след време да се види нашият труд", каза Иванов.








Шишков за катастрофата на "Тракия": Мантинелата не е била подменена по правилата
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Прокуратурата проверява пътя край Мало Бучино заради катастрофата с камион
В "Големите последици" на 27 юни от 14:00 часа: Заплатите в администрацията
Доклад на Европол: България е транзитна страна за трафик на мигранти от Турция
Андрияна Татарова: Уволнението ми от НДК е поръчка
Времето утре: Слънчево и горещо, до 36°
Дете с рядка инфекция беше излекувано в УМБАЛ в Бургас
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Коментари
Напиши коментар18:52 | 19 ное 2016 г.
Напиши коментар