Почетният президент на ЦСКА-София Димитър Пенев се изказа остро по адрес на селекцията на "червените". Стратега от Мировяне разясни и с каква схема са играли неговите големи отбори навремето.
"С това качество - толкова резултати. От 4-5 отбора, които е възможно да ги биеш, ти губиш два мача и правиш два равни. Верея, Горна, Пирин, Русе. Успоредно с това с водещите отбори правиш равен с Левски, от Лудогорец падаш", каза Пената.
"Десетки години слушам по телевизията и радиото - на Пената схемата 4-4-2, а моята схема беше 4-3-3", добави треньор №1 на България за ХХ век.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
Пеевски против закриването на Комисията по досиетата: Паметта за агентите на ДС не трябва да се заличава
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар11:54 | 28 дек 2016 г.
Напиши коментар