Берое приема ЦСКА-София в един от най-интересните мачове на 21-ия кръг на Първа лига. Мачът е много важен за двата отбора, които се нуждаят от задължителна победа. Старозагорци се борят за място в Топ 6 на първенството, докато възпитаниците на Стамен Белчев преследват 2-ия в класирането Левски.

Дебют за ЦСКА-София ще направи новото попълнение Фернандо Каранга, който ще води атаката на "червените" под Аязмото. Ето и съставите на двата отбора:

Берое - ЦСКА-София 0:1

0:1 Руи Педро 87

Берое: Перниш, Зехиров, Георгиев, Иванов, Пенев, Райнов, Като, Делич, Карачанаков, Салмикиви, Мапуку

ЦСКА-София: Китанов, Недялков, Чорбаджийски, Бодуров, Дюлгеров, Рубен Пинто, Нунеш, Бумал, Руи Педро, Кулма, Каранга

Проследете мача на живо минута по минута в Gol.bg!

1' Начало на мача! Реферът Драгомир Драганов дава първи съдийски сигнал

6' Първи шанс за ЦСКА-София! Кулма засече с глава центриране отляво, но стреля твърде леко и право във вратаря на заралии Душан Перниш

7' Принудителна смяна в състава на Берое. Метеас Делич напуска терена с контузия, а вместо него в игра влиза Борислав Цонев

8' Пробив през центъра на Арсенио Нунеш, който шутира извън наказателното поле, Перниш отново добре пласиран лови топката без проблеми

10' Грешка на беройската защита и Каранга се измъкна сам срещу вратаря, но от малък ъгъл не успя да преодолее Перниш

25' ЦСКА-София има предимство към средата на полувремето, но успява да превземе вратата на домакините

32' Принудителна смяна и в състава на ЦСКА-София. Петрус Бумал получи тежък удар в главата и напуска терена, а вместо него в игра влиза Давид Шимао

37' ГОЛЯМ ПРОПУСК НА ЦСКА-СОФИЯ! Руи Педро стреля от точката за дузпа, Перниш отново спасява Берое

42' Руи Педро стреля с глава и пак в ръцете на беройския вратар в Перниш

44' ПОРЕДЕН ПРОПУСК НА "ЧЕРВЕНИТЕ"! Каранга добре финтира противниковите защитници в наказателното поле и стреля от дузпата, но топката профуча покрай вратата

45'+2' Край на първото полувреме. ЦСКА-София доминира, но изпусна доста положения и резултатът на почивката остава 0:0

46' Начало на второто полувреме

53' ЦСКА-София бележи гол, който обаче не е зачетен. Чорбаджийски отблизо вкара, но си помогна с ръка и реферът Драганов справедливо отсъди фаул

62' "Червените" не спират да атакуват, но беройската защита не се дава

71' Берое успя да изнесе играта в половината на гостите, но без да създаде сериозна опасност

78' Нов отменен гол за ЦСКА-София, този път заради засада на вкаралия с глава Фернандо Каранга

86' БЕРОЕ ИЗПУСНА ГОЛЕМИЯ СИ ШАНС! Мапуку се измъкна от двама "червени" бранители и при завършващия удар бе блокиран от Бодуров

87' ГООООЛЛЛЛ!!! Руи Педро отново е герой за ЦСКА-Софоя в последните минути. Португалецът засече центриране отляво с бедро и намери вратата - 0:1

90'+3' КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА-София спечели трите точки в Стара Загора с късен гол на Руи Педро