ЦСКА-София приема Верея в един от двата петъчни мача от 8-ия кръг на Първа лига и по тази причина Станислав Манолев може да остане резерва, пише "Меридиан мач".

Стамен Белчев обмисля този ход заради умората, натрупана у благоевградчанина след световните квалификации с Швеция (3:2 в четвъртък) и Холандия (1:3 в неделя). Манолев започна като титуляр и в двете срещи, като при историческата ни победа над „тре крунур" откри резултата. Десният халф-бек бе на терена общо 136 минути, като смените му също говорят, че е изразходвал много сили.

Вместо Станислав, играл и в 7-те шампионатни мача на ЦСК-София досега, на дясното крило срещу Верея може да започне Кирил Десподов. Последният бе част от групата на националния тим, но така и не се появи нито на „Васил Левски", нито в Амстердам.