Антоан Вермет след асистенция на Патрик Шарп се разписа във второто продължение при победата с 5:4 на Чикаго у дома срещу Анахайм на финалите в Западната конференция в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Блек Хоукс изравни резултата в серията до 2:2 победи. Брандън Саад, Джонатън Тейвс, Бернт Сийбрук и Патрик Кейн също бяха точни за Блек Хоукс в редовното време.

Домакините поведоха с 3:1 но след това допуснаха обрат до 3:4 само за 37 секунди, за да изравнят чрез Кейн малко повече от седем минути преди края на редовното време. Емерсън Етъм, Райън Кеслбър, Мат Белески и Кори Пери се разписаха в полза на Дъкс.

Чикаго спечели общо четвъртия си мач след продължения в директните елиминации. В двубой номер 2 от тази серия Блек Хоукс също победи след допълнителен период.

Трите попадения за 37 секунди са второто най-добро постижение в плейофна серия в НХЛ. През април 1979 година Торонто вкарва три гола на Атланта Флеймс за 23 секунди. Следващата среща между двата състава е на 26 май в Анахайм.