Националният ансамбъл на България спечели сребърен медал на финала с пет ленти на Световната купа по художествена гимнастика в София. Българките изиграха чудесно своето съчетание и бяха оценени със 17.950 точки.
Тимът на България, световен шампион от Измир 2014, е в състав Михаела Маевска, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова, Ренета Камберова и Християна Тодорова със старши треньор Ина Ананиева.
Вчера България завоюва и сребърно отличие в многобоя. Шампион на пет ленти е Русия с 18.250 точки, въпреки че имаха изпускане и други неточности в композицията си.
На трето място завърши Израел със 17.350 точки. Финалът на два обръча и три чифта бухалки е по-късно днес.








Месец след потопа земеделци в Търновско още се борят сами с щетите от бедствието (ВИДЕО)
Кучето на Живка е помогнало тялото ѝ да бъде намерено в Пирин след фаталното падане (ВИДЕО)
Ново огнище на шарка по овцете в Първомай, БАБХ наложи карантинни зони
На 8 август такситата трябва да имат стикери само в евро, от бранша искат нов срок
Защо наказанията не стигат, за да спрат рисковите шофьори?
Maserati отбеляза 100 години от емблемата Тризъбец по време на 1000 Miglia 2026
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар