Блейк Уилър реализира три гола за победата на Уинипег със 7:1 у дома срещу шампиона Питсбърг в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Попаденията на Уилър паднаха в първия период, в който отборът на Джетс водеше с 5:0.

Останалите два гола в дебютната част бяха дело на Андрю Коп и Джоуъл Армия. Брендън Лемьо, който е син на Клод Лемьо, реализира първия гол в кариерата си с екипа на Уинипег. Марк Шейфъл също се разписа в полза на домакините, които имат актив от 12 точки в Централната дивизия.

Конър Хелебюк се отличи с 31 спасени шайби на вратата на Джетс, а домакините реализираха три гола в рамките на само 34 секунди в първата четвърт. Евгени Малкин беше точен за Питсбърг във втората част, като това е петото попадение за него през сезона.

Калгари спечели с 2:1 у дома срещу Вашингтон в друга среща от НХЛ. Шон Монахън реализира решителното попадение в полза на Флеймс в средата на третия период в двубоя. Преди това, във втората част, Майкъл Фърланд даде аванс за домакините, но Якуб Врана изравни в последната третина. Майк Смит направи 30 спасявания на вратата на Калгари.

Анахайм победи драматично с 4:3 след дузпи като гост срещу Каролина. Кори Пери вкара единственото попадение при наказателните удари, а Якоб Силфверберг изравни за гостите само пет минути преди края на редовното време и прати срещата в допълнителен период.

В първата част Анахайм поведе с 2:0 след попадения на Ондрей Касе и Дерек Грант, но Каролина направи пълен обрат до 3:2 с голове на Джеф Скинър, Джордан Стал и Джъстин Фолк.