Нападателят на Испания Фернандо Йоренте се надява да убеди селекционера Висенте дел Боске, че заслужава титулярното място в отбора.
Стрелецът на Атлетик Билбао вкара 29 гола през кампанията, много повече от Фернандо Торес, но играчът на Челси най-вероятно ще започне в стартовия състав, поне в мача срещу Италия в неделя.
„Старая се на тренировките и работя здраво, за да покажа, че мога да бъда титуляр. Все пак задачата пред селекционера да избере състава не е лесна. Мисля, че всеки от атакуващите играчи в отбора спокойно може да започва мачовете. Алваро (Негредо) има отличен завършващ удар, а Фернандо (Торес) умее да отваря пространства, бърз е и играе добре с глава” изтъкна той.
Според него би било добре, ако повечето съперници на Ла Фурия играят затворено. „Това ще означава, че ще имаме владеенето на топката през повечето време, а освен това сме свикнали в последните години да играем срещу съперници, които предимно се защитават” сподели Йоренте, който не мисли за бъдещето си.
„Едва след европейското първенство ще седнем с ръководството, за да обсъдим нещата. Сега съм концентриран върху националния отбор и би било наистина страхотно, ако успеем да зарадваме отново феновете си. Ще бъде трудно и ще трябва да дадем максимума от себе си, за да го направим, но така би било още по-хубаво” категоричен бе футболистът.

Бурно море и лошо време: Танкерът край Ахтопол остава блокиран
Медицина на дълголетието: Генетика, епигенетика и как да забавим стареенето
Ръст на цените на плодове и зеленчуци - домати и краставици поскъпнаха с над 17%
Юзеир нокаутира Карим Мабрук в първия рунд на SENSHI 29, Едуард Алексанян с впечатляващ дебют при най-тежките
Гръцкият имотен пазар губи инерция: чуждите инвестиции рязко спадат
Облачно, но без валежи в планините: подходящи условия за зимен туризъм
Александър Джартов: Бедствено положение е обявено за Ардино
Китайски изтребители насочиха радар за управление на огъня към японски самолети
Kia показа дизайна на бъдещето си
Toyota се завръща във Ф1
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Fudōshin — Непоклатимият ум
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Джошуа Ван стана вторият най-млад шампион в историята на UFC след тежка контузия на Алешандре Пантоя
SENSHI 29: Зрелищни нокаути, драматични обрати и силни български победи във Варна
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар