Двата иберийски състава се изправят един срещу друг тази вечер от 21.45 часа българско време в Донецк и ще трябва да определят първия финалист на Евро 2012.
"Португалия е страхотен отбор. Те имат не само Кристияно, който е един нападател, когото трябва постоянно да държиш под око. Но разбира се можем да споменем Нани и добри футболисти като Жоао Моутиньо и Раул Мейрелеш", каза Шави в официалния сайт на ФИФА.
"Те са много качествени футболисти и могат да променят посоката на атаката много бързо. Португалия е труден опонент. Този тим има много здрава защита и изобщо няма да ни бъде лесно срещу тях."
"Що се отнася до Испания, ние прогресираме след всеки следващ мач и вече показахме, че сме конкурентноспособни. Ние знаем как да се представяме в такива мачове."
"Случва се понякога и ние да не играем толкова добре, но важното е, че дори тогава ние си оставаме тежък противник. Всеки един футболист в нашия отбор помага на останалите и това се вижда на терена", завърши Шави.
Нашият играч на Евро 2012 Крум Миладинов зарадва своите буквално няколко фена, като потвърди участието си в полуфиналната среща между Португалия и Испания. Както всеки негов мач до момента, Крум се подготвя за бърза игра без излишни учтивости и към двата отбора. С

Четири зодии ще имат късмет да срещнат любовта покрай Коледа
Ивайло Нецов: Българският пазар е твърде малък за четири платформи за доставки на храна
Майкъл Сампери и Улрик Бокеме с впечатляващи победи на SENSHI 29 във Варна
Времето днес: Облачно и на места с превалявания от дъжд
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
Цали Юзеир нокаутира Карим Мабрук в първия рунд на SENSHI 29
Неприятна травма прекрати битката между Янис Стофоридис и Декстър Суис на SENSHI 29
Мантас Римдейка приспа Флорин Иваное на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар