Ювентус не направи особено добър мач срещу Фиорентина и този път не успя да бие виолетовите, след като в неделя измъкна победата с 1:0. Треньорът на торинци Конте обаче заяви, че тимът му е играл по-добре, отколкото при успеха в Серия А.
"Отборът ми хареса повече, отколкото в неделя. Не видях някакъв спад през второто полувреме. Играчите нямат за какво да се упрекват, те създадоха доста положения, включително и при 1:1", коментира Антонио Конте.
"Когато допуснеш гол, винаги трябва да си направиш изводите, за да не повтаряш грешките си в бъдеще. Загубихме една топка в средата на терена, извеждащият пас ни хвана в крачка, а Гомес се прояви отлично и преодоля Буфон", призна треньорът на бианконерите.
"Няма да правя прогнози за реванша, но оставам оптимист, че можем да продължим. Все пак поднасям комплиментите си на Фиорентина, но нямам за какво да критикувам моите играчи."
"Признавам, че съм малко разочарован, но този сблъсък продължава 180 мин. Извадих Освалдо от игра, защото нямаше повече сили. Джовинко се наложи да го сменя още преди това, защото имаше проблем с адуктора. Не искахме да пазим резултата, не това беше моето послание. Ние се опитвахме да вкараме втори или трети гол. Тевес е контузен, а нямахме други нападатели", добави Конте.







ЦГМ обяви цените в евро на картите за градския транспорт в София
Хиляди изчезнали и стотици намерени мъртви: Япония бори деменцията с AI и GPS тракери
Проф. Кантарджиев: Грипът се разпространява епидемично, ваксинирайте се
Побой почти до смърт в "Люлин": Съдът остави в ареста двамата задържани
Радомир Чолаков, КЗК: Не е драматична ситуацията с пазара на храните
Южна Корея вдигна изтребители заради руски и китайски самолети
Такситата вдигат цените след Нова година
ПСС: В планините е ясно, тихо и слънчево
Как се пали автомобил при -71 градуса по Целзий?
Продажбите на любимите на Европа премиум седани се сриват
Защо Golf IV е най-смелият инженерен експеримент на VW
BMW започна битка с пияните шофьори
Чимаев обясни защо не иска да се бие с Имавов
Ностителят на „Златен пояс“ 2025 Сашо Андреев: „Винаги има нови цели за постигане“
Хамзат Чимаев разкри кога планира да премине в полутежка категория
Майк Тайсън разкри кога и къде ще се бие с Флойд Мейуедър
Хормонален дисбаланс и ролята на физическата активност
Еозинофилен бронхит – подценена причина за хронична кашлица
Синдром на Хайде – триада от аортна стеноза, гастроинтестинално кървене и придобит фон Вилебранд синдром
Лекарствено индуцирана хиперкалиемия – кои медикаменти я предизвикват и защо?
Коментари
Напиши коментар10:52 | 14 мар 2014 г.
Напиши коментар