Истински ад настана в Албания, след като феновете на Кукеси прекратиха мача с полския Легия Варшава при резултат 1:2 в полза на гостите от Полша.

Това стана в първа среща от 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа.

Реферът Щефан Клоснер нареди двата тима да се приберат в съблекалните, в 52-ата минута, след като от трибуните полетяха камъни и най-различни други предмети.

Албанските фенове се разгневиха след втория гол на поляците в 51-ата минута чрез Ржежняк.

Мачът иначе започна отлично за Легия и варшавци поведоха чрез Николич в 29-ата минута, но в 49-ата домакините изравниха с гол на Морейра.

Изравняването обаче не се задържа дълго и именно бързият втори гол на поляците след изравнителното попадение предизвика гнева на местните фенове.

С камък бе ударен футболиста на гостите Онджей Дуда и именно това до голяма степен принуди рефера да прекрати срещата.

Сблъсъци имаше и извън пределите на стадиона, като в тях са пострадали фенове на поляците.