Бившият футболист на Левски Жоазиньо отбеляза два гола, а Краснодар разгроми с 5:2 водача във френското първенство Ница.

Смолов даде начало на головата фиеста в 22-ата минута, а Жоазиньо покачи на 2:0 в 33-ата.

Точно преди почивката Марио Балотели намали за гостите, но Жоаззиньо покачи на 3:1 от дузпа в 56-ата минута.

Вилан Сиприен намали в 71-ата минута, но с два гола на Ари в последните 5 минути Краснодар стигна до убедителния успех.

Лесна победа записа и Шалке. Германският тим се наложи с 3:1 над гостуващия Ред Бул Залцбург.

Леон Горецка и Бенедикт Хьоведес се разписаха за Шалке, а Калета-Кар си отбеляза автогол. Точен за австрийците в 72-ата минута бе Сориано.

В класирането водят Краснодар и Шалке с по 6 точки, докато Ред Бул и Ница още търсят първата си точка.