Бившият нападател на ЦСКА Жуниор Мораеш поведе Динамо (Киев) към обрат 3:2 като гост на Партизан в Лига Европа. Украинският тим губеше с 0:2 на почивката, но влезлият през второто полувреме Мораеш реализира два от головете за успеха.

Срещата се игра пред празни трибуни заради наказание на домакините. Партизан откри резултата в 34-ата минута, когато Тавамба се пребори със защитник на Динамо и подаде към Ожегович, който прати топката в мрежата. Малко след това Тавамба проби през центъра и с мощен удар направи 2:0.

На полувремето старши треньорът на Динамо Александър Хацкевич пусна в игра Жуниор Мораеш. В 54-ата минута любимеца на сектор "Г" намали от дузпа.

В 68-ата минута Виталий Буялский отблизо вкара за 2:2. Шест минути преди края шут на Буялский срещна напречната греда, а при добавката Мораеш на празна врата донесе 3 точки за Динамо.
Албанският Шкендербеу взе точка при домакинството си на Йънг Бойс-1:1.

Динамо е начело в групата с 6 точки, а втори е Йънг Бойс с 2. Партизан и албанският Шкендербеу имат по 1 точка.