Кевин Магнусен от отбора на Рено ще премине тестове в медицинския център на пистата в Монца, обяви самият той след тежката катастрофа на Спа-Франкоршан миналата седмица. Датчанинът получи сериозни наранявания в левия глезен и все още не е сигурен за участието си в италианския кръг на Формула 1.
"Чувствам се доста по-добре, което е добра новина за мен. Вече на няколко пъти проверявахме състоянието на глезена и всички в отбора смятаме, че мога да карам в Монца. Сигурен съм, че през уикенда ще бъда в автомобила. Бях в десетката преди катастрофата в Белгия и знам, че мога да го направя и в Италия", каза Магнусен.
Както и да се чувства, участието на датчанина в Гран при на Италия - последен кръг от европейския сезон, зависи от лекарите на пистата.








Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Съдът остави за постоянно в ареста Васил Филипов за катастрофата на "Челопешко шосе" с 4 жертви
"Хваща го за гушата и го хвърля": Очевидци разказаха за убийството на Лъвов мост (ВИДЕО)
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
36 години по-късно: Йордан Цонев напуска политиката
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментар17:10 | 31 авг 2016 г.
16:41 | 31 авг 2016 г.
Напиши коментар