Сръбският шампион Цървена Звезда показа, че не се намира с топформа преди мачовете с Лудогорец от третия квалификационен кръг на Шампионска лига.

Звездашите спечелиха трудно срещу малтийския Валета във вторник във втория кръг на Шампионска лига, а снощи завършиха 2:2 срещу Напредак Крушевац на старта на новия сезон в сръбското първенство.

Звезда дори губеше с 0:2 в началото на второто полувреме след голове на Марко Гобелич (42) и Алекс Вуканович (47), но успя да стигне до точката след точни попадения на Сърджан Плавшич в 60-а и Предраг Сикимич в 80-а минути.

Цървена звезда гостува в Разград в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионска лига на 26 юли от 21,00 часа на "Лудогорец Арена".

Съставът на Цървена звезда: Кариман, Петкович, Лукович, Фибел, Ристич, Льо Талек, Полетанович (84-Бабунски), Плавшич (60-Виейра), Руис, Сърнич (60-Моуче), Сикимич.