Българските национали Страхил Попов и Васил Божиков играха пълни 90 минути при домакинската загуба на Касъмпаша от Фенербахче с 1:5 в среща от четвъртия кръг на футболното първенство на Турция.
Попов получи жълт картон в добавеното време на мача.
Вицешампионът на Турция нямаше никакви проблеми в двубоя и отбеляза три гола през първото полувреме.
Тунай Торун вкара единственото попадение за домакините в 57-ата минута от дузпа.
Касъмпаша е на последното 18-о място в класирането без победа след първите четири мача. Тимъм има едно равенство и три поражения.
За Фенербахче победата е първа за новия сезон.
Попов и Божиков бяха повикани от националния селекционер Ивайло Петев за световните квалификации срещу Франция на 7 октомври и срещу Швеция три дни по-късно.








Лекари алармират: Все повече неосигурени пациенти са без пари за лечение (ВИДЕО)
Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Николай Найденов: Шефката на кадастъра във Варна има имот през улица от "Бала Алино"
МВнР не е разпространявало дипломатическа нота за членове на семейството на Мицкоски
Има уникална част от човешкото тяло, която еволюцията не може да обясни
Европа е под натиска на жегата: На места температурата стигнаха 43,7°C
В кадър: Синият Огледален басейн на Тръмп... позеленя
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар