Треньорът на Видима Димитър Тодоров нарочи защитника на тима Самет Ашимов след загубата от Литекс.

Днес севлиевци паднаха с 0:3 у дома от трикратните шампиони.

"Ашимов има доста мачове в елита, а прави непростими грешки. Той не е футболист, който трябва да дава извеждащи пасове, а го прави доста често. Всеки мач подарява голове на противника и затова ще си понесе санкция за неспазване на тактическа дисциплина", заяви Тодоров след края на срещата.

"Явно че ни липсва самочувствие, явно, че отборът на Литекс ни превъзхожда технически. Въпросът е по-бързо да излезем от тази миникриза. Спадът е очевиден. Вярвам, че още в мача със Славия ще имаме подем. Дано да използваме максимално добре паузата в шампионата, защото миналият път не ни се отрази добре". 

Юношата на ЦСКА Александър Бранеков пък смята, че проблемът на Видима е психически, а не технически.
 
"Психически не сме добре. Не сме слаби и няма да изпаднем, но ни трябва един добър резултат. Искахме да ги изненадаме на контраатака, но направихме две глупави грешки и ни вкараха два гола. Трябва да тренираме повече и да спечелим срещу Славия", каза Бранеков.