Треньорът на Черноморец Красимир Балъков заяви на пресконференцията преди предстоящия двубой срещу Пирин, че неговият отбор ще търси на всяка цена трите точки срещу "Орлетата'.
„Срещу „Пирин” е идеалният момент футболистите да докажат качествата и характера си. И те не са доволни от себе си. Отборът ще е много офанзивно настроен. Най-добрият вариант е да се отпушим с една хубава победа и после всичко ще си тръгне както трябва. Убеден съм, че мачът с „Пирин” няма да е с две нули. Ние имаме една единствена цел – победа и съм сигурен, че ще я постигнем”, заяви старши треньорът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков на традиционната си седмична пресконференция.
„Акулите” приемат тима от Благоевград на 15 ноември /понеделник/ от 18 часа в последната среща от 14-ия кръг на „А” група.
„Не подценяваме „Пирин”, но ще ги респектираме и с цената на всичко ще преследваме задължителна победа. На всяка цена трябва да го вземем този мач. Нямаме право на грешка и футболистите го знаят и го усещат. Халфовете и нападателите отнесоха доста критики напоследък. Ето, че сега им се отдава възможността да покажат, че критиците им не са били прави, като си свършат работата и си вкарат головете. Животът на „Пирин” на „Лазур” хич няма да е лесен”, разшири коментара си Балъков.
Мениджърът не споделя на 100 процента критиките за равенствата с т.нар. малки отбори.
„Въпросът е оттук нататък какво ще правим. Да не се критикуваме толкова много, че бихме силните отбори, а с по-непретенциозните направихме ремита. Все пак ако не бяхме били силните, нямаше да сме на тази позиция. „Локо” /Сф/ щеше да е пред нас, ЦСКА щеше да е до нас. Ние засега си изпълняваме целите. В тройката сме, нямаме загуба. В отбора има израстване. В българското първенство нищо не ме притеснява. Притеснява ме само това, което ние правим на терена. Притеснява ме, че създаваме много голови положения, но не можем да ги реализираме”, констатира наставникът на „акулите”. Той подчерта, че отборът му играе само за победа и ще търси максималните 6 точки от оставащите два мача с „Пирин” и „Локомотив” /Пд/ до края на есенния полусезон.
На въпрос наясно ли е със стартовата 11-орка за понеделник, Балъков отговори, че ще заложи на футболисти, които през седмицата са го довели до мисълта, че са готови да дадат всичко от себе си и да рискуват в определени моменти.
„Искаме да направим един добър спектакъл за хората и да ги зарадваме с една хубава победа. Подкрепата от трибуните е особено важна за нас, особено в края на полусезона, когато започва да се усеща умора”, каза още старши треньорът.
Запитан дали ще е доволен на победа с 5:4, след като ще заложи на отворен футбол, старши треньорът на бургазлии отвърна, че няма да има нищо против подобен резултат, щом е в полза на „Черноморец”.
„И 1:0 да бием, пак ще съм доволен, защото ни трябва задължителна победа. Ще я търсим от първата до последната минута, няма какво да чакаме и да се ориентираме”, отсече Балъков.
Напиши коментар
„Срещу „Пирин” е идеалният момент футболистите да докажат качествата и характера си. И те не са доволни от себе си. Отборът ще е много офанзивно настроен. Най-добрият вариант е да се отпушим с една хубава победа и после всичко ще си тръгне както трябва. Убеден съм, че мачът с „Пирин” няма да е с две нули. Ние имаме една единствена цел – победа и съм сигурен, че ще я постигнем”, заяви старши треньорът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков на традиционната си седмична пресконференция.
„Акулите” приемат тима от Благоевград на 15 ноември /понеделник/ от 18 часа в последната среща от 14-ия кръг на „А” група.
„Не подценяваме „Пирин”, но ще ги респектираме и с цената на всичко ще преследваме задължителна победа. На всяка цена трябва да го вземем този мач. Нямаме право на грешка и футболистите го знаят и го усещат. Халфовете и нападателите отнесоха доста критики напоследък. Ето, че сега им се отдава възможността да покажат, че критиците им не са били прави, като си свършат работата и си вкарат головете. Животът на „Пирин” на „Лазур” хич няма да е лесен”, разшири коментара си Балъков.
Мениджърът не споделя на 100 процента критиките за равенствата с т.нар. малки отбори.
„Въпросът е оттук нататък какво ще правим. Да не се критикуваме толкова много, че бихме силните отбори, а с по-непретенциозните направихме ремита. Все пак ако не бяхме били силните, нямаше да сме на тази позиция. „Локо” /Сф/ щеше да е пред нас, ЦСКА щеше да е до нас. Ние засега си изпълняваме целите. В тройката сме, нямаме загуба. В отбора има израстване. В българското първенство нищо не ме притеснява. Притеснява ме само това, което ние правим на терена. Притеснява ме, че създаваме много голови положения, но не можем да ги реализираме”, констатира наставникът на „акулите”. Той подчерта, че отборът му играе само за победа и ще търси максималните 6 точки от оставащите два мача с „Пирин” и „Локомотив” /Пд/ до края на есенния полусезон.
На въпрос наясно ли е със стартовата 11-орка за понеделник, Балъков отговори, че ще заложи на футболисти, които през седмицата са го довели до мисълта, че са готови да дадат всичко от себе си и да рискуват в определени моменти.
„Искаме да направим един добър спектакъл за хората и да ги зарадваме с една хубава победа. Подкрепата от трибуните е особено важна за нас, особено в края на полусезона, когато започва да се усеща умора”, каза още старши треньорът.
Запитан дали ще е доволен на победа с 5:4, след като ще заложи на отворен футбол, старши треньорът на бургазлии отвърна, че няма да има нищо против подобен резултат, щом е в полза на „Черноморец”.
„И 1:0 да бием, пак ще съм доволен, защото ни трябва задължителна победа. Ще я търсим от първата до последната минута, няма какво да чакаме и да се ориентираме”, отсече Балъков.


Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар