Бившият президент на Професионалната футболна лига в България Валентин Михов даде кратко интервю за телевизия Ринг. В него той изрази огорчението си от българския футбол и от манталитета на българите да критикуват, но не и да похвалят успелите.
"Трябва да се работи съвместно с държавата, за да може българският футбол да се измъкна от блатото", каза Михов.
"Някои хора ме предадоха във футбола. Не завиждам на никой. Радвам се на успелите българи."
"Когато някой завършва с чест един процес, тогава му казвам "благодаря". Като изключа моите приятели в Изпълкома, единственият човек в българския футбол, който каза "благодаря" на събранието на собствениците е Тодор Батков."
"Батков, Баждеков, Гриша Ганчев, Боби Михайлов и още 3-4 президенти на футболни отбори у нас помогнаха много за телевизионните права. Заедно направиха комисията и за да се стигне до такъв ръст в парите, ние бяхме заедно."
"Всеки забрави своето "Аз" и искахме всеки да е доволен в страните по договора. И се получи."
"Благодарството в България се изрича трудно. А ние трябва да можем и да хвалим. Да критикуваме, но и да хвалим. Правителството, министъра на спорта, собствениците на клубовете- трябва не само да ги критикуваме, но и да ги хвалим."
"Там където не ни достига- да искаме още. Като изберем президент, ние сме готови да го сваляме и правим сборна дружинка, за да го свалим", завършва с критиките си Вальо Михов.

Централна емисия
Централна емисия
"Левски" заби три гола на "Спартак" (Варна) като гост
Бойко Беленски: Подполковник Борис Дрангов - няма такъв офицер в нашата армия
Левски с убедителна победа като гост на Спартак Варна
Трима души са евакуирани от танкера “Кайрос”
Наводнение в Лувъра е нанесло щети на документи и архиви
Зеленски призова съюзниците да увеличат подкрепата си за Украйна
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Дейна Уайт остава начело на UFC поне още пет години
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар