Старши-треньорът на Славия Емил Велев започва да усеща горещия стол, на който стои.
Наставникът, който стана шампион на България с Левски, е получил ултиматум от боса на "белите" Венци Стефанов да спечели цели 4 мача подред, пише "7 дни спорт".
Въпросните срещи включват гостувания на Берое и Локо Пловдив, както домакинствата на Пирин и Академик. И докато "орлетата" с зашеметени, след "изстрела" по тях от сливенските "войводи", то "студентите" познават добре стадион "Славия" и ще се чувстват почти като домакини в гостуването си.
Освен това Академик има психологическо предимство, тъй като спечели победа като гост на Видима, въпреки, че бе тотално надигран, а Славия падна у дома от Миньор.
Гостуванията на "белите" са повече от тежки, тъй като те срещат устремения към евроучастие тим на Локомотив в Пловдив, както и Берое, който въпреки колебливия старт на пролетния полусезон си остава сериозен съперник.
Емил Велев се смята за близък на Венци Стефанов и досега се ползваше с протекциите на мастития президент. При резил за Славия критиките обираха играчите, а над Велев бе спускан президентския "чадър". Сега обаче ситуацията се променя и амбициазният треньор ще трябва да направи нещо невъзможно на пръв поглед - да бие в четири поредни мача.
В същото време стана ясно, че при нова резил на "белите", футболистите може и да не получат заплатите си за март.

Спасителна операция край Ахтопол заради заседналия кораб Kairos
Централна прогноза
Нова измама във Facebook с онлайн търгове - плащаш парите и не получаваш нищо
Сиярто: Въпреки отричанията, в Украйна се извършва принудителна военна служба
Европрокуратурата разследва измама за 13 млн. евро у нас, извършени са над 80 обиска
Интензивни дъждове утре, на места и с гръмотевици
Детайлите на разследването за корупция в Украйна, водено от полицията, са като от драма на HBO
Как влияят на мощността диаметърът на цилиндрите и ходът на буталата
Бизнесмен организира погребение за късметлийската си кола
Уникална Toyota Mega Cruiser от 1996 година отива на търг
Tesla намали цената на Model 3 в Европа
300 бойци от 21 държави се включиха във финалния SENSHI лагер за годината
Вижте резултатите от официалния кантар на SENSHI 29
Генадий Головкин влиза в Залата на славата през 2026 г.
Шон Стрикланд отказа участие на UFC 325 в Австралия – изчаква завръщане след санкцията
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар