Президентът на БФС Борислав Михайлов е решен на всичко, за да отмъсти на Цонко Цонев, изваждайки Калиакра от "А" група.

Кметът на Каварна води война с управляващите футбола ни. Той е категоричен, че няма да плаща глобата от 62 000 лева, която Дисциплинарната комисия наложи на Калиакра заради несъстоелия се мач с "Левски" от 19-ия кръг.


Цонев е твърд в намерението си да осъди БФС. Михайлов обаче опрял чак до УЕФА и го натопил за това какви ги върши, твърди "Тема спорт".


Президентът твърдял пред хора от европейската футболна централа, че много от мачовете на Калиакра са съмнителни и нека ги разследват.


Миналата събота тимът на Цонко Цонев победи с 1:0 като гост Академик и то в София. През есента пък "студентите" биха с този резултат в Каварна.

Михайлов крайно се усъмнил в двата мача. Не за първи път у нас действат по схемата с врътките - аз падам вкъщи от теб, а през втория полусезон ти ми връщаш и всички печелим от "черно тото" и залагания.