Внезапна проверка на школата на клуба е направил вчера собственикът на Левски Тодор Батков, твърди вестник "Стандарт". Мустакатият адвокат инспектирал общежитието на "Герена" в компанията на съпругата си.

В същото време първият отбор тренираше под зорките погледи на Иво Тонев и Георги Иванов. Батков проведе разговор и с мениджъра Петьо Заберски.

Темата обаче не засягаше холандеца Сержиньо Грийн. Полузащитникът продължава да е във "фризера". Той за пореден път остана извън групата на тима, след като отказва да подпише нов договор.

Наставникът на тима Николай Костов обясни решението си със слабата форма на футболиста и с отказа му да парафира нов контракт с отбора от стадион "Георги Аспарухов".

Освен Сержиньо Грийн срещата с "Миньор" днес в 13.30 часа от трибуните ще гледат още Стефан Станчев и Даниел Младенов.

Днес Левски има възможността да излезе еднолично начело в класирането на "А" група, след като вчера Лудогорец се спъна във втори пореден мач, а ЦСКА гостува на непревземаемата през този сезон крепост "Лаута". Локо Пловдив има уникалния 100%-актив през тази кампания на свой терен.