Голмайсторът на Лудогорец Марселиньо се връща в игра за мача с Ботев Враца от първенството в събота.

Бразилецът се контузи срещу Ботев Пловдив за Купата на България преди месец. Треньорът Ивайло Петев обаче няма да може да разчита на вратаря Урош Голубович и Йордан Минев.

Сърбинът, който беше изгонен в дербито с Левски, ще бъде заменен от Петр, а вместо Минев ще играе португалецът Витиня.

За разлика от Марселиньо обаче, другият бразилец Кишада няма да може да играе скоро. Футболистът претърпя операция от херния и също не е играл. Контузията на Кишада също се получи преди двубоя с „канарчетата“.

В същото време в Разград започна предварителната продажба на билети за двубоя на Лудогорец срещу Ботев Враца.

Цената на пропуските за централната трибуна е 20 лева, за сектори А и Б по 8 лева, сектор В е 7 лева, а сектор Д е 5 лева. Гостите от Враца трябва да платят по 10 лева за билет.

Както е известно, "милионерите" са на второ място в класирането, като изостават на шест точки от ЦСКА.