Голямото купуване на билети започва от днес на "Лаута", интересът е невероятен.

Феновете на Локомотив Пловдив ще могат да се сдобият с места и за неделния мач с Левски, и за финала за купата срещу Лудогорец на 16 май.

Цената на екскурзията до Бургас е 5 лева, още толкова струва билетът за стадиона. От фен клуба призоваха местата за финала да бъдат плащани най-късно до 14 май в Пловдив, защото край морето ще струват двойно.

От Профлигата са предоставили на Локо 35% от капацитета на стадиона, т.е. цялата южна трибуна. Очаква се между 5000 и 7000 пловдивчани да викат срещу Лудогорец.

За сметка на това утре "Лаута" ще се пука по шевовете. От Локо призоваха всички да са купили билети най-късно час преди началото на мача с Левски, също решаващ за място в евротурнирите.