"Селекцията приключи. Вече няма време за нови играчи, освен ако не са някои много добри, които направо да паснат в състава. Хубавото е, че в голяма степен запазихме гръбнака на тима".
"Напуснаха ни само Чворович и Христозов, но взехме Боян Пейков и Писаров, които също са добри състезатели. Има обаче сериозен интерес към доста наши играчи от клубове от А група".
"В началото, когато бъдещето на Миньор бе поставено на карта, се опитваха да говорят с тези футболисти през главата ни и да ни ги отмъкнат, нищо че имат договори с клуба. Сега за някои от тях вече има конкретни оферти."
"В един момент започваш да се замисляш, че е по-добре да се разделиш с един-двама от водещите играчи, за които в касата ще влязат стабилни постъпления, но да останеш с група от 18 състезатели", каза наставникът на чуковете.
За последната контрола с албанския Беса той каза: "Имаше хубави неща, но и доста слабости, които вярвам, че до началото на сезона ще изчистим. Хареса ми, че съперникът бе корав и агресивен. Това ни чака в първия кръг при визитата на Пирин Гоце Делчев", завърши Стоев.
Той, играчите и ръководството вчера бяха на пикник в Балкана над Банско, където тимът е на лагер. С няколко печени агнета те сплотиха още повече колектива преди началото на шампионата на 11 август.

Кръвните банки са на ръба: Бургазлии даряват живот с мащабна кампания (ВИДЕО)
НОИ одобри Бюджет 2026: Минимална работна заплата ще е 620,20 евро
Поройните дъждове потопиха Зидарово: Местните винят изсичането на гората в Странджа
Защо Швеция може да построи модерна подводница, а Европа няма силен морски флот?
Рецептата Dnes: Запържени скариди със зеленчуци
Бургунди и бордо – най-актуалната тенденция за сезон есен-зима 2025
Занаятът носи радост, когато надмине очакванията
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Kia показа дизайна на бъдещето си
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
SENSHI 29: Зрелищни нокаути, драматични обрати и силни български победи във Варна
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
О’Шаки Фостър унижи Стивън Фултън и запази титлата си след доминация в Сан Антонио
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар