Славни победи над ЦСКА извъртяха в съблекалнята на Левски. Треньорът Илиан Илиев пусна кадри от 7:2, 7:1 и 5:0. Самият той вкара с уникална ножица във втория мач.

Иначе Левски ще обжалва наказанието от 5000 лева, наложено заради прякото предаване на мача с Литекс (2:1) в клубния сайт. Това съобщи финансистът Баждеков.

"Сините" отнесоха и 5 бона за изявления на собственика Тодор Батков. С толкова изгоря и ЦСКА за думи на търговския директор Георги Павлов.

"Сините" все пак може да са доволни, че БФС наказа само за мач Владо Гаджев и националът излиза във вечното дерби.

Добра новина идва и от агитката, която вече изкупи 1500 билета за събота. В Левски са получили заплати, като по този начин се очаква да бъдат още по-мотивирани за двубоя с "червените".