Треньорското ръководство на Левски най-вероятно ще освободи Ромен Ели по време на зимната пауза на първенството.

Търпението на Илиан Илиев вече се е изчерпало и той ще покаже вратата на Ели, който не спира да разочарова откакто дойде на "Герена".

Защитникът бе изключително слаб в срещата със Славия на "Овча купел" и носи основна вина за попадението във вратата на Пламен Илиев. Ели се издъни и в срещите с ЦСКА и Лудогорец.

Ако Левски успее да вземе двама централни защитници по време на зимната пауза, то на Ели ще му бъде търсен друг отбор.

В същото време се разбра, че ветеранът в състава на Левски Христо Йовов ще носи синята фланелка и през пролетния полусезон.

Йовов смяташе да се откаже в края на тази година, но е размислил и ще изиграе още един полусезон за "сините", с които може отново да вдигне титлата и Купата на България през месец май 2013 г.

Както е известно, този сезон освен играч, Йовов е и помощник-треньор в щаба на Илиан Илиев.