Мачът между Берое и Хасково бе прекратен при резултат 2:0 за Берое заради проливен дъжд в Стара Загора.

Двата отбора изиграха само първото полувреме, а второто не започна заради силна буря, която за броени минути наводни терена.

Второто полувреме на мача ще се доиграе утре от 20.00 часа.

Берое доминираше през първото полувреме и се оттегли на почивка с два гола аванс. Венцислав Христов откри резултата в 32-а минута с точен удар в долния десен ъгъл след пас на Самир Аесс.

В самия край на първото полувреме Венцислав Христов изведе Мапуку, който проби в наказателното поле и вкара за 2:0.

Разразилата се буря на почивката не позволи на двата отбора да излязат за второто полувреме. Двубоят ще се доиграе утре, ако атмосферните условия позволяват.

Берое - Хасково 2:0

1:0 Венцислав Христов 32,
2:0 Жуниор Мапуку 45

Берое: Благой Макенджиев, Веселин Пенев, Иво Иванов, Владимир Зафиров, Игор Джоман, Георги Костадинов, Салим Керкар, Елиаш, Самир Аясс, Жуниор Мапуку, Венцислав Христов

Хасково: Боян Пейков, Педро Еуженио, Костадин Ничев, Иван Скерлев, Кирчо Крумов, Васил Велев, Мартин Райнов, Недялко Хубенов, Владислав Узунов, Дончо Атанасов, Емил Ангелов