Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес обяви, че отборът ще гони победа на всяка цена срещу Манчестър Сити през уикенда.
Ако "Карамелите" препънат "Гражданите", тогава Ливърпул отново ще се превърне във фаворит за титлата и вероятно може би ще я спечели.
Като цяло ситуацията за отборът от "Гудисън Парк" е почти ясна - тимът има само теоритични шансове за топ 4, но шансовете отборът да влезе там са почти нищожни, тъй като Арсенал трябва да допусне издънки в на хартия не толкова трудни мачове.
Специалистът обаче даде да се разбере, че отборът му няма да се стреми да побеждава Сити заради градския си враг, а просто заради себе си.
"Аз не мисля, че трябва да има някакво съмнение около честността на нашия футболен клуб спрямо първенството. Ние сме отбор, който иска да печели всеки един мач и искаме да го правим заради себе си", заяви Мартинес, цитиран от "Goal.com".
"Точките са много ценни за нас, така че не можем да си позволим да губим такива, особено когато сме в такъв период от сезона".
"Да помагаме на други отбори? Това не е начинът по който си вършим работата. Ние просто сме концентрирани върху това да си печелим мачовете. Имаме собствена гордост и не бихме печелили, за да правим услуга на някой друг отбор. Правим го заради себе си", завърши специалистът.








Рецепта за домашен айрян
Обедна емисия
Венера и Кету носят любовни трусове: 4 зодии са на ръба на раздяла
Песков: Полша трябва да мисли за сигурността, когато произвежда дронове за Украйна
Три поредни победи: Никола Цолов пише история във Формула 2
Осем души, сред които четири деца, пострадаха при стрелба в Ню Йорк
Борисов: С казуса "Атанасова" местят фокуса от бюджета
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Изкуственият интелект предизвика нова криза в автомобилната индустрия
Кризата във Volkswagen реши проблем с дизела
Британец си купи къща за 58 000 евро, колите в нея са за над 1 милион
Мейуедър посочи петимата боксьори, които го впечатляват най-много
Гейджи подписа спонсорски договор за 3,6 млн. долара
Агит Кабайел: Готов съм да защитавам титлата срещу всеки
Абдула Мейсън и Брус Карингтън защитиха световните си титли
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар15:42 | 2 май 2014 г.
22:40 | 1 май 2014 г.
21:54 | 1 май 2014 г.
21:38 | 1 май 2014 г.
18:25 | 1 май 2014 г.
17:52 | 1 май 2014 г.
16:57 | 1 май 2014 г.
16:28 | 1 май 2014 г.
Напиши коментар