Новото попълнение на Куинс Парк Рейнджърс Рио Фърдинанд разкри, че в миналото е получил оферти от испанските грандове Барселона и Реал Мадрид, но ги е отхвърлил.
Защитникът сподели, че в този период е постигал много успехи с екипа на Манчестър Юнайтед, който е печелел трофей след трофей. Поради тази причина той сметнал за неуместно да напуска „Олд Трафорд“.
„Имах оферти от Реал и Барса, но когато дойдоха предложенията бях в Юнайтед. Отборът печелеше непрекъснато и това ме спря да пожелая трансфер. Постигах успехи и не исках да отида на друго място“ спомня си ветеранът.
„Всъщност мисля, че това е логичен избор на всеки футболист. Ако печелиш с отбора си и се чувстваш добре, няма причина да искаш да си тръгнеш. Освен, ако не се окаже натиск“, добави той.
Фърдинанд игра 12 сезона на „Олд Трафорд”, като записа 455 мача и 8 гола за Червените дяволи. Той спечели 6 титли с Юнайтед, а триумфира и в Шампионската лига през 2008-а година.








Църковен празник на 6 юли - поверия, забрани и кой празнува имен ден
Седмицата започва облачно и дъждовно, но с температури до 31 градуса
Хороскоп за 6 юли 2026 г.: Важни решения и ново начало за зодиите
Днес приятно слънце с леки превалявания следобед
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Маурисио Руфи лети за Лас Вегас, ще бъде резерва за Макгрегър – Холоуей
Джош Хокит: Агресията на Аспинал може да се обърне срещу него
България с пълен състав на Европейското първенство до 20 години в Скопие
Трейси Кортез иска трети бой с Ерин Бланчфийлд: „На 100 процента искам реванша“
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар18:24 | 4 авг 2014 г.
17:19 | 4 авг 2014 г.
17:14 | 4 авг 2014 г.
16:19 | 4 авг 2014 г.
Напиши коментар