Дейвид Мойс не успя да вдъхнови Уест Хям и загуби първия си мач начело на отбора – 0:2 на терена на Уотфорд.

Чуковете показаха старание и имаха положения, но съперникът им успя да използва възможностите си и да покаже, че през този сезон е в добро състояние.

Така Стършелите излязоха на 8-о място с 18 точки, докато Уест Хям остава в зоната на изпадащите, като е 18-и с 9.

Уил Хюз откри в 11-ата минута, когато се възползва от разбъркване в наказателното поле и вкара с удар в десния ъгъл на Джо Харт.

В 64-ата минута Ричарлисон продължи със силното си представяне през сезона и направи 2:0 с удар по диагонала, при който и Харт можеше да се намеси по-добре. Преди головия пас имаше леко докосване до ръката на Хюз, което бе подминато от съдията.

Чуковете имаха 6 точни удара и Гомес направи отлични спасявания срещу Куяте и Арнаутович, но гостите така и не стигнаха до гол. Освен това те могат да загубят за дълго Марко Арнаутович, който напусна след паузата със съмнения за счупена ръка.